1/6
IPTV Shqip screenshot 0
IPTV Shqip screenshot 1
IPTV Shqip screenshot 2
IPTV Shqip screenshot 3
IPTV Shqip screenshot 4
IPTV Shqip screenshot 5
IPTV Shqip Icon

IPTV Shqip

iptv shqip
Vertrauenswürdig
224KDownloads
9MBGröße
Android Version Icon4.0.3 - 4.0.4+
Android-Version
3.0(01-04-2017)Dies ist die neueste Version
3.1
(33 Bewertungen)
DetailsBewertungenVersionenInfo
1/6

Beschreibung von IPTV Shqip

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:
I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV
1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.


2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,


3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,


4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj


5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.


6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata


7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https:www.facebook.comIPTVShqipfree
Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.
Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...
https:www.facebook.comIPTVShqipfree


Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

IPTV Shqip – Version 3.0

(01-04-2017)
Weitere Versionen
Was ist neuIPTVShqip Pro V.3I pershtatshem per te gjitha paisjet Android I Dedikuar per Smart TV Android dhe Android Box Punon me Telekomand, ne Ndrimin e kanaleve pa patur nevoj te ktheheni back, ngritja dhe ulja e volumit me tastet majtas - djathtas, ndrrimi i kanalit direkt me numer sipas renditjes, permissions: READ_PHONE_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE

Es gibt noch keine Bewertungen oder Beurteilungen! Um die erste zu hinterlassen, installiere bitte

-
33 Reviews
5
4
3
2
1
Info Trust Icon
Garantiert gute AppDiese App hat die Sicherheitstests gegen Viren, Malware und andere Schadattacken bestanden und enthält keine Bedrohungen.

IPTV Shqip – APK Informationen

APK Version: 3.0Paket: com.home.iptvfree
Kompatibilität zu Android: 4.0.3 - 4.0.4+ (Ice Cream Sandwich)
Entwickler:iptv shqipBerechtigungen:9
Name: IPTV ShqipGröße: 9 MBDownloads: 106KVersion : 3.0Erscheinungsdatum: 2019-09-13 07:36:59Min. Bildschirmgröße: SMALLUnterstützte CPU: armeabi-v7a
Paket-ID: com.home.iptvfreeSHA1 Signatur: DF:A9:1A:22:3D:FD:51:4F:43:F9:6F:CD:68:78:3C:76:89:70:89:03Entwickler (CN): IPTVOrganisation (O): Ort (L): Land (C): Bundesland/Stadt (ST):

Neueste Version von IPTV Shqip

3.0Trust Icon Versions
1/4/2017
106K Downloads9 MB Größe
Apps in derselben Kategorie
Das könnte dir auch gefallen...